VSM
Wera
BESSEY
PARAT
BENNING

VSM

VSM - Vereinigte Schmirgel und Maschinen- Fabriken AG,

Siegmundstrasse 17, D-30165 Hannover, tel.: 0049 511 3526-0, Fax: 0049 511 3521 315 

Katalog ke stažení      www.vsmag.de       


Více než 140 let zkušeností ve výrobě kvalitních brusných materiálů na pružné podložce řadí firmu VSM k nejvýraznějším aktérům na světovém trhu s brusivy.

V České republice jsou brusné materiály VSM oblíbenou a zavedenou značkou s vizitkou vysoké výkonnosti, kompetentního poradenského servisu a spolehlivosti

Rozvoj VSM
Firma byla založena v roce 1864 pány Siegmundem Oppenheimerem a Siegmundem Seligmannem v německém Hannoveru a v roce 1898 změněna na akciovou společnost.

Dnes působí na všech významných průmyslových trzích celého světa prostřednictvím svých vlastních zastoupení a exportních partnerů. Vývoji, výrobě, a prodeji brusných materiálů VSM se denně věnuje na 780 vysoce kvalifikovaných pracovníků.

Důraz na kvalitu a vývoj:
Výroba všech nejdůležitějších základních materiálů a polotovarů jako je nosné plátno, syntetická pryskyřice a brusné zrno probíhá ve výrobním závodě VSM v Hannoveru. Tím je zajištěna i nepřetržitá průběžná kontrola výrobního procesu a vývoj nejmodernějších brusných materiálů na pružné podložce. VSM je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2000 a je členem OSA (Organisation for the Safety of Abrasives)

Výrobní program

VSM nabízí nejlepší řešení brusných procesů pro kovo a dřevoprůmysl. Zákazníky VSM jsou výrobci trubek, armatur ručního nářadí, automobilových dílů a karosérií, zdravotnických nástrojů, potravinářských, farmaceutických a kuchyňských strojů a zařízení, lisovaných, kovaných a litých dílů, vzduchových, parních a vodních turbín, plechových svitků a tabulí, průmyslových skel, nábytku, parket a další. VSM je oblíbenou značkou na broušení korozivzdorných a kyselinovzdorných materiálů, legovaných ocelí, hliníku, přesných odlitků, výlisků z uhlíkových plechů aj.

Dělení brusných materiálů VSM podle
Výkonnosti

·         Série High tech      - keramické série
                                  - kompaktní série
                                  - zirkonové série

·         Série High Quality   - korundové série
                                 
  - silicium karbidové série
                                  
 - Série z netkaných vláken

Tvaru

        ·         Originál brusné role JUMBO
·        
Formátované brusné role
·        
Široké brusné pásy
·        
Úzké brusné pásy
·        
Fíbrové brusné kotouče
·        
Brusné archy
·        
Brusné výseky

Podložky 

        ·         Plátna
·        
Papíry
·         Fíbry

TECHNOLOG VSM
Poradenské služby v ČR zajišťuje produkt manažer VSM Ing. Jiří Holan GSM +420 602 279 123


eBRÁNA webarchitect